Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-10

Teched Developer 2007 - 4 diena

Publikuota: Konferencijos

Diena prasidėjo nuo pristatymo „The Next Release of ASP.NET – Significant Features Available Soon… (really soon)“. Kaip ir seka iš pavadinimo, jo metu buvo šnekama apie numatomus pakeitimus ASP.NET. Pagrindiniai faktai, kurie buvo išsakyti:

  • ASP.NET Feauters projektas yra pertvarkomas taip, kad dalis jo bus integruota į ateinančias ASP.NET versijas, o kita dalis bus prieinama CodePlex portale
  • ADO.NET Data Services (dabar žinomas kodiniu pavadinimu Astoria), skirtas duomenų atvaizdavimo ir duomenų gavimo atskirimui AJAX ir Silverlight aplikacijose, turėtų pasirodyti kitų metų pirmoje pusėje
  • Ateinanti ASP.NET versija tvarkingai apdoros naršyklės „Back“ mygtuko paspaudimą bei istorinius įrašus AJAX puslapiuose
  • Atnaujinti TreeView, Menu ir ListView komponentai korektiškam darbui su ASP.NET AJAX
  • Nauja Script Combining galimybė, kuri leidžia atsiųsti visus reikalingus JavaScript failus vienu užėjimu
  • Nauji Silverlight komponentai, įskaitant galingą MediaPlayer komponentą
  • Nauji dinaminiai ASP.NET komponentai, kurie generuoja puslapio elementus pagal nurodytą duomenų bazės schemą

Vienas didžiausių pristatymo įspūdžių – buvo gyvai parodytas naujas ASP.NET MVC karkasas, apie kurį esu rašęs prieš kurį laiką. Penktadienį dalyvausiu interaktyvioje sesijoje išskirtinai skirtoje minėtam karkasui. Vienas dalykas kuris nustebina labiausiai, pasirodo ASP.NET 3.5 yra sukurtas ant System.Web 2.0 versijos. Pilnai .NET Framework 3.5 bus prieinamas tik sekančiame ASP.NET atnaujinime, kuris šiuo metu vadinasi ASP.NET 3.6!

Sesija „Real World Unit Testing with Team System for Database Professionals“ buvo skirta Visual Studio Team System for Database Professionals galimybėms pademonstruoti. Jos metu buvo pademonstruotas išsaugotų procedūrų testavimas, testinių duomenų generavimas bei išsakyti keli duomenų bazių testavimo pasiūlymai. Taip pat buvo akcentuota, kad Visual Studio 2008 Team System for Database Professionals yra ne kas kita kaip 2005 DB Pro versija kartu su Service Pack 1.

„Discussing Proven Practices for using Smart Client Software Factory and web Client Software Factory“ ir „LINQ to “X”, ADO.NET Entity Framework, DataSets & Co“ interaktyvių sesijų metu Microsoft darbuotojai atsakinėjo į dalyvių klausimus. Įdomu tai, skirtingai nei aš ir daugelis kitų dalyvių manė, Entity Framework nėra sukurtas virš LINQ su SQL technologijos, o yra dvi visiškai skirtingos alternatyvos. Practices and Patterns grupė pranešė apie savo naują aplikacijos bloką skirtą Windows Presentation Foundation.


Atgal į: Teched Developer 2007 - 4 diena