Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-10-11

Artimiausi mano pristatymai

Publikuota: Konferencijos

Kitą savaitę, spalio 15 dieną, pirmą kartą vyks T*nklas (ne)konferencija, skirta tinklaraščių rašytojams. Ją organizuoja gerai žinomas Lietuvos tinklaraščių erdvėje Džiugas Paršonis (nezinau.lt). Jos metu aš skaitysiu pranešimą (C-tapas, skirtas programuotojams) „Tinklaraščių platformų perkėlimas į Microsoft Azure (Oxite pagrindu)“. Jus vis dar galite registruotis į šį renginį!

tnklasw250

 

Kaip ir kiekvienais metais, šiais metais, spalio 22 dieną, Microsoft Lietuva organizuoja partnerių konferenciją. Šį kartą, organizuojami net keli pristatymai skirti programuotojams. Vieną iš tokių pristatymų – „Visual Studio 2010 naujovės: greitesnis kodo rašymas ir valdymas, nauji įrankiai testuotojams, Test Driven Development, patobulinimai architektams“ – darysiu aš. Jeigu jus dalyvausite kaip savo įmonės atstovas – labai jūsų laukiu! Pažadu, tai nebus .NET vartotojų grupės susitikimo metu darytas pristatymas ;)

partner_2009

Patiko (0)


Atgal į: Artimiausi mano pristatymai