Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-01-24

Windows Azure – 5 dalis

Publikuota: Cloud Computing

Praeitoje dalyje aš parodžiau, kaip pasinaudoti Windows Azure binarine BLOB saugykla failų talpinimui ir saugojimui. Šį kartą mes perkelsime prieš tai sukurtą aplikaciją į debesis.

BLOB saugyklos sukūrimas

Iki šiol BLOB saugyklos testavimui mes naudojome taip vadinamą „Development Storage“. Norėdami išpublikuoti mūsų Windows Azure aplikaciją į debesis, pirma reikia sukurti saugyklą Windows Azure portale. Įvedus norimą saugyklos pavadinimą bei adresą, jus pamatysite panašų vaizdą:

azure15

Iš paveiksliuko matyti, kad mano saugyklos pavadinimas yra Files, o nuoroda – http://sergejus.blob.core.windows.net. Taip pat žemiau pateikiami kodai, kurių pagalba galima prisijungti ir dirbti su saugykla iš aplikacijos.

Pakeitimai konfigūracijos faile

Turėdami egzistuojančią Windows Azure BLOB saugyklą, belieka nueiti į WindowsCloudWeb projekto konfigūracijos failą ir jame pakeisti prisijungimo eilutės StorageConnectionString reikšmę į prieš tai sukurtos saugyklos duomenis. Account name laukelyje reikia įvesti jūsų BLOB saugyklos nuorodos pradžią (viskas kas iki blob.core.windows.net, mano atveju – sergejus). Account key laukelyje įveskite Primary Access Key kodą:

azure16

Svarbu pažymėti, kad naujus BLOB saugyklos duomenis reikia nurodyti ne tik StorageConnectionString prisijungimo eilutėje, bet ir standartinėje DiagnosticsConnectionString prisijungimo eilutėje.

Tam kad patikrinti ar saugykla veikia, užtenka paleisti aplikaciją derinimui. Įsitikinus, kad viskas veikia kaip numatyta, galite išpublikuoti aplikaciją į Windows Azure kaip buvo aprašyta antroje dalyje.

Veikiantį programos pavyzdį galite rasti adresu http://hellocloud.cloudapp.net/Blob.aspx.

Kitoje dalyje…

Parodysiu kaip tą patį funkcionalumą galima pasiekti naudojant esybių lenteles (Tables) vietoje binarinės saugyklos (BLOB).

Patiko (0)


Atgal į: Windows Azure – 5 dalis