Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-09-28

Puslapių pasikrovimo laiko pagerinimas

Publikuota: Naudingos nuorodos

Naturalus užsakovo noras - puslapiai turi krautis greitai. Šiandien aš ne šnekėsiu kas yra “greitai”, bet trumpai paminėsiu kaip per pusvalandį dvigubai sumažinti puslapių pasikrovimo laiką.

HTTP suspaudimas žinomas jau daugelį metų, bet tik pradedant nuo Internet Information Services (IIS) 6.0 jis tapo aplikacijos serverio dalimi. HTTP suspaudimo užduotis: pagerinti puslapio pasikrovimo laiką ir sumažinti perduodamų duomenų kiekį suspaudžiant vartotojui skirtus failus (aspx, css, js, html). Kliento pusėje naršyklė moka tokį puslapį išspausti ir atvaizduoti jį vartotojui.

Donny Mack savo straipsnyje nuosekliai aprašo visus žingsnius, reikalingus IIS 6.0 HTTP suspaudimui įjungti. Nuo savęs tik galiu pridėti: prie statinių failų išplėtimų pridėkite CSS ir JS, kad papildomai vyktų CSS ir JavaScript failų suspaudimas.


Atgal į: Puslapių pasikrovimo laiko pagerinimas