Aš jau kurį laiką brandinu lietuviškos .NET vartotojų grupės (.NET usergroup) sukūrimo mintį.  Per ketvirtadienį vykusią partnerių konferenciją esu šiuo klausimu šnekėjęs su Microsoft atstovais ir nusprendėm pradėti judėti šia kryptimi. Noriu iš karto pasakyti, kad tai nėra vieno mėnesio darbas, todėl kada planuojamas .NET vartotojų grupės atsiradimas kol kas sakyti anksti. Pirma nuo kuo pradėsiu - pasišnekėsiu su tarptautinės .NET asociacijos (INETA) atstovais organizaciniais klausimais Barselonoje, TechEd'07 Developers konferencijoje.


Kaip įsivaizduojama lietuviška .NET vartotojų grupė? Pagal užmanymą ji turi apjungti programų kūrėjus, projektuotojus, architektus ir kitus .NET platformos entuziastus. Kas nustatytą laiką vyktų .NET vartotojų grupės narių susitikimai, kurių metu vyktų prezentacijos ir bendravimas įvairiomis aktualiomis .NET temomis. .NET vartotojų grupė įgalintų efektyvesnį apsikeitimą žiniomis ir patirtimi malonioje bendraminčių aplinkoje. Svarbu tai, kad .NET vartotojų grupės nariu galės tapti bet kuris norintysis, kuriam .NET nėra tuščias žodis. Ir pabaigai, narystė bus visiškai nemokama!


Labai prašyčiau visų komentaruose išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus dėl .NET vartotojų grupės sukūrimo. Taip pat norėčiau paprašyti perduoti šią naujieną jūsų kolegoms.

Rodyk draugams