BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

DotNetGroup 3.0 jau startavo

Parašė Sergejus | 2012-04-30 12:43

Kaip aš jau minėjau per paskutinius Lietuvos .NET vartotojų grupės susitikimus, kurį laiką aš ir keletas bendraminčių dirbom prie DotNetGroup 3.0 - visų programuotojo naujienų viename puslapyje. Portalas agreguoja naujienas, kuriomis dalinasi Lietuvos programuotojai, tad tai leidžia ne tik koncentruotai viename puslapyje rasti visas aktualias programavimo naujienas, bet ir tinklaraščių autoriams pritraukti daugiau lankytojų. Puslapis sėkmingai veikia jau kelis mėnesius ir manau pats laikas paleisti jį pilnų pajėgumu!

Kaip veikia agregavimas?

Šiuo metu yra įgyvendinti du naujienų šaltiniai: twitter ir RSS (Atom). Norėdami, kad jūsų twitter žinutė būtų įtrauktą į DotNetGroup srautą, užtenka pridėti #ltnet žymę. Jeigu jus esate tinklaraščio apie programavimą autorius, jums reikėtų straipsnius priskirti ltnet kategorijai bei atsiųsti man savo RSS srauto (Atom formatu) adresą.

Kas toliau?

Jau šiuo metu egzistuoja keletas minčių kaip praplėsti portalo funkcionalumą (SlideShare, EventBrite, StackOverflow, integracija su Facebook ir pan.), bet pirma norisi, kad jus pradėtume naudotis esamomis galimybėmis ir parašytumėt atsiliepimuose ko trūksta, kas patinka, kas nelabai patinka.

Taigi, visi į dotnetgroup.lt ir pradedame dalintis naujienomis, nes tai tapo kaip niekada paprasta!

Rodyk draugams

Renginių maratonas

Parašė Sergejus | 2012-04-12 21:44

Paskutinėm savaitėm naujų straipsnių skaičius kiek sumažėjo, tai susiję su mano renginių maratonu. Įsivaizdavimui, artimiausios savaitės tvarkaraštis:

  • balandžio 14-15, Kaunas – Windows Phone AppCamp (vis dar galite registruotis)
  • balandžio 17, Vilnius – Microsoft debesų kompiuterijos renginys
  • balandžio 18, Ryga - Microsoft debesų kompiuterijos renginys
  • balandžio 19, Talinas - Microsoft debesų kompiuterijos renginys
  • balandžio 21, Kaunas – InfoShow Web konferencija (dalyvavimas be registracijos)

Taigi, naujų straipsnių galima tikėtis iš karto po balandžio 21 dienos ;)

Rodyk draugams

ITishnikai #15 – Powered by MVP “Open Air”

Parašė Sergejus | 2012-04-10 20:43

Praeitą savaitę vyko kasmetinė konferencija Powered by MVP 2012. Šia proga mes surinkome beveik visus lektorius ir pasidalinome įspūdžiais po renginio (procesas įamžintas ir mūsų Facebook albume). Kaip visada laida prieinama mūsų Facebook puslapyje bei parsiuntimui. Labai laukiam jūsų atsiliepimų bei komentarų!

P.S.

Primenu, kad mes nominuojamės Login 2012 kaip geriausia lietuviška tinklalaidė. Labai prašome palaikyti ir prabalsuoti už mus - http://www.login.lt/apdovanojimai/nominacijos?id=296. Balsuoti galima kas dieną!

Rodyk draugams