Kaip aš jau minėjau per paskutinius Lietuvos .NET vartotojų grupės susitikimus, kurį laiką aš ir keletas bendraminčių dirbom prie DotNetGroup 3.0 - visų programuotojo naujienų viename puslapyje. Portalas agreguoja naujienas, kuriomis dalinasi Lietuvos programuotojai, tad tai leidžia ne tik koncentruotai viename puslapyje rasti visas aktualias programavimo naujienas, bet ir tinklaraščių autoriams pritraukti daugiau lankytojų. Puslapis sėkmingai veikia jau kelis mėnesius ir manau pats laikas paleisti jį pilnų pajėgumu!

Kaip veikia agregavimas?

Šiuo metu yra įgyvendinti du naujienų šaltiniai: twitter ir RSS (Atom). Norėdami, kad jūsų twitter žinutė būtų įtrauktą į DotNetGroup srautą, užtenka pridėti #ltnet žymę. Jeigu jus esate tinklaraščio apie programavimą autorius, jums reikėtų straipsnius priskirti ltnet kategorijai bei atsiųsti man savo RSS srauto (Atom formatu) adresą.

Kas toliau?

Jau šiuo metu egzistuoja keletas minčių kaip praplėsti portalo funkcionalumą (SlideShare, EventBrite, StackOverflow, integracija su Facebook ir pan.), bet pirma norisi, kad jus pradėtume naudotis esamomis galimybėmis ir parašytumėt atsiliepimuose ko trūksta, kas patinka, kas nelabai patinka.

Taigi, visi į dotnetgroup.lt ir pradedame dalintis naujienomis, nes tai tapo kaip niekada paprasta!

Patiko (0)

Rodyk draugams