Lietuvos .NET vartotojų grupei jau beveik 4 metai. Nuo pat pirmų dienų pagrindinis grupės tikslas buvo skatinti gyvą bendravimą tarp .NET specialistų (DotNetGroup.lt 1.0). Manau daugelis sutiks, tai mums sekėsi ir vis dar sekasi daryti tikrai neblogai. Po kurio laiko, atsirado noras palaikyti bendravimą ir offline, taip atsirado forumai (DotNetGroup.lt 2.0). Deja, forumams taip ir nepavyko pasiekti kritinės žmonių masės, kad užduodant klausimą galima būtų tikėtis atsakymo. Daugelis programuotojų numigravo į MSDN forumus arba StackOverflow ir aš pilnai suprantu šį sprendimą.

Paskutinius metus intensyviai galvojau kuo turi pavirsti DotNetGroup.lt, kad taptų patrauklus Lietuvos .NET (ir ne vien) programuotojams. Vietoje to, kad bandyti pritraukti kuo daugiau autorių ir kurti originalų turinį po DotNetGroup.lt skėčiu, gal tiesiog verta padėti Lietuvos .NET programuotojams pasidalinti naujienomis ir straipsniais jiems įprastu formatu (twitter, tinklaraščiai ir pan.)? Visos tokios naujienos bus agreguojamos bei pateikiamas patogiu formatu viename vieninteliame puslapyje. Šiandien pagaliau dalinuosi tuo, ką brandinau galvoje jau kurį laiką – DotNetGroup.lt 3.0 – .NET programuotojų naujienos, nuorodos ir straipsniai viename puslapyje.

Planuoju pradėti nuo mažo: twitterio ir tinklaraščių. Visos twitter žinutės, kurios turės #ltnet bus automatiškai atvaizduojamos puslapyje. Tam kad pasidalinti naujiena, jums tereikės nurodyti minėtą hashtagą ir tiek! Su tinklaraščiais bus panašiai: pirma autoriui reikės užregistruoti savo tinklaraštį DotNetGroup.lt, o toliau tiesiog užteks prie straipsnio pridėti ltnet tagą. Tokiu būdu visi norintys galės pasidalinti naujiena, nuoroda ar straipsniu ne tik su savo skaitytojais / sekėjais, bet ir su visa Lietuvos .NET bendruomene be jokių papildomų pastangų! Nauda iš tokio dalinimosi yra abipusė: bendruomenė gauna įdomų ir aktualų turinį, o aktyviausi bendruomenės nariai bei tinklaraščių autoriai – matomumą ir žinomumą.

O dabar klausimas jums – ką manote apie DotNetGroup.lt 3.0? Ar bus jums naudingas? Ar naudositės? Kadangi esame dar labai ankstyvoje stadijoje (programavimo bei dizaino darbai neprasidėjo), labai laukiu jūsų atsiliepimų bei pastabų. Jeigu esate tinklaraščio autorius ir rašote apie programavimą – palikite prašau kontaktus. Jeigu naudojate twitter – pridėkite prašau #ltnet prie žinučių apie programavimą.

Patiko (3)

Rodyk draugams