Tikriausiai pastebėjote, kad kiek ilgiau negu įprasta nebuvo Lietuvos .NET vartotojų grupės susitikimų. Tai susiję su tam tikrais finansiniais bei organizaciniais sunkumais. Bet apie viską iš eilės…

Lietuvos .NET vartotojų grupės susitikimai visą laiką buvo vieni didžiausių nemokamų IT bendruomenės susitikimų Lietuvoje. Per paskutinius metus žmonių skaičius net prilygo kai kurioms IT konferencijoms (Vilniuje 60+ žmonių, o Kaune 40+ žmonių per susitikimą). Mūsų susitikimai pagarsėjo tiek kokybiška informacija, tiek neformaliu bendravimu prie alaus ir boulingo. Bet viskas turi savo kainą… Konferencijų salių nuoma bei boulingas, alus ir užkandžiai Vilniuje ir Kaune apsieidavo apie 3000-4000 litų per susitikimą. Ačiū Microsoft Lietuva už finansinį ir organizacinį palaikymą visus grupės egzistavimo metus (greitai jau 5 metai!), bet atėjo laikas, kai Lietuvos .NET vartotojų grupė nebegaus tokios dosnios finansinės paramos.

Norėčiau kartu su jumis padiskutuoti apie galimus sprendimus. Kadangi visas organizavimas ir pranešėjai yra nemokami, pagrindinės problemos yra dvi: vieta kur daryti susitikimus ir ką daryti su užkandžiais / neformaliu bendravimu. Paprasčiausias būdas būtų viską apmokestinti ir taškas, bet to daryti tikrai nesinori. Kita alternatyva:

  • surasti nemokamą vietą Vilniuje ir Kaune kur galima būtų sutalpinti apie 30 žmonių
  • nedaryti vakarinės dalies arba išgerti po bokalą alaus savo sąskaita

Dėl vietos Vilniuje viskas yra sąlyginai paprasta – naujas Microsoft Lietuva ofisas. Kur kas įdomesnis klausimas dėl Kauno. Vienas iš variantų bandyti tartis su KTU, kitas variantas, gal kokia programavimo įmonė norėtų mus priimti pas save? Gal tai būtų jūsų įmonė?

Dar viena mintis būtų ieškoti rėmėjų, bet čia man reikėtų pagalbininkų, nes vienas visko tikrai nespėsiu. Taigi, mielas Lietuvos .NET vartotojų grupės nary, o ką manai tu?

Patiko (0)

Rodyk draugams