Šį kartą ne visai standartinė tema ir ne visai standartinis formatas. Kalbėsime apie projektų valdymą naudojant Scrum bei kaip jį įdiegti Jūsų įmonėje. Pristatymą darys http://scrum.agile.lt tinklaraščio autorius, Adform projektų vadovas ir Product Owner, Vaidas Adomauskas, kuris ne tik praktiškai taiko šią metodologiją, bet ir aktyviai skatina tai daryti kitus. Po pristatymo - diskusija: "Do or not to do Scrum".

Susitikimai vyks Vilniuje - birželio 29 d. (viešbutyje Crowne Plaza), Kaune - liepos 1 d. (Technopolis, Microsoft Inovacijų Centras).

18:00 - 19:30 - "Realus Scrum naudojimas įmonėse: teorija, praktinė patirtis iš 2 kompanijų, sunkumai, rekomendacijos", Vaidas Adomauskas, Scrum Master, http://scrum.agile.lt
19:30 - 20:30 - Do or not to do Scrum
20:30 - Vakarinė dalis

Paskutiniu metu pastebėjau, kad nemažai žmonių registruojasi, tik kad rezervuoti vietą. Dėl šios priežasties laisvos vietos greitai pasibaigia ir kiti, kas tikrai nori ateiti, nebegali to padaryti. Labai prašau registruotis tik tuo atveju, jei tikrai planuojate ateiti.

Registracija: Vilniuje / Kaune.

P.S. Kadangi renginys yra iš projekto valdymo, labai prašau perduokite informaciją apie renginį ir jūsų projektų vadovams.

Patiko (1)

Rodyk draugams