BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Windows 8 Codecamp ir ne tik…

Parašė Sergejus | 2013-03-06 21:13

Paskutiniu metu Lietuvoje pagausėjo įvairiausių hackathon‘ų, appcamp‘ų, codecamp‘ų ir pan. Štai artėja ir dar keletas ir artimiausias jau šį šeštadienį!

Logo

Windows 8 Codecamp Vilniuje – kovo 9-10 dienomis (registracija)

Windows 8 Codecamp Kaune – kovo 16-17 dienomis (registracija)

Jeigu neišeina sudalyvauti minėtuose renginiuose, galite sudalyvauti Windows 8 programėlių konkurse!

P.S.

Nors būsiu išvykęs iš Lietuvos, pabandysiu sudalyvauti Windows 8 Codecamp Vilniuje per Skype :)

Rodyk draugams

Windows 8 Hands-on mokymai programuotojams (Sausio 17-18 d.)

Parašė Sergejus | 2013-01-12 12:42

Tautvydas Dagys iš Microsoft Lietuva savo tinklaraštyje paskelbė apie Windows 8 mokymus: C#+XAML ir HTML5+JavaScript. Mokymai yra nemokami ir ves juos Štěpán Bechynský. Daugiau informacijos Tautvydo tinklaraštyje.

Rodyk draugams

Įspūdžiai iš QCon San Francisco 2012

Parašė Sergejus | 2012-12-16 14:19

Šiais metais pirmą kartą dalyvavau naujoje man konferencijoje – QCon San Franscisco. Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, konferencija vyko San Fransciske ir joje dalyvavo tokios žinomos silicio slėnio įmonės kaip Google, Facebook, Twitter, Pinterest, Netflix ir daugelis kitų. Žemiau rasite mano įspūdžius iš šios konferencijos ir labiausiai patikusių pristatymų.

Rodyk draugams

Dėmesio vertos konferencijos

Parašė Sergejus | 2012-11-03 12:01

Lapkričio 14 dieną vyks online konferencija Windows Azure Conf. Jos metu galima bus išgirsti apie visas Windows Azure naujienas Microsoft jau išleido ir tik žada išleisti.

Lapkričio 30 dieną Vilniuje vyks Greg Young organizuojama konferencija We Actually Build Stuff. Tai praktinė konferencija skirta pasidalinti patirtimi, įžvalgomis bei gerosiomis praktikomis.

Rodyk draugams

Agile turas ir mokymai testuotojams

Parašė Sergejus | 2012-08-16 20:58

Artėja ruduo, o su juo ir jau trečius metus organizuojamas Agile turas. Kaip ir praeitais metais turėsite galimybę ne tik sudalyvauti pačioje konferencijoje, bet ir papildomuose mokymuose. Ypatingą dėmesį norėčiau atkreipti į Gojko Adzic mokymus Specification by Example: From User Stories to Acceptance Tests. Gojko buvo pripažintas “Most Influential Agile Testing Professional Person” ir šiuo metu yra vienas žinomiausių Agile testavimo specialistų. Jeigu esate testuotojas ir norite sužinoti daugiau apie testavimo ateitį bei Agile testavimą – tikrai rekomenduoju šiuos mokymus.

Iki pasimatymo Agile ture!

Rodyk draugams

Meet Windows Azure LIVE - jau šiandien

Parašė Sergejus | 2012-06-07 10:42

Jau šiandien 23 val. Lietuvos laiku meetwindowsazure.com svetainėje galėsime stebėti Scott Guthrie pristatymą, kuriame jis aptars Windows Azure naujoves (kurių bus labai-labai-labai daug). Būtinai rekomenduoju žiūrėti transliaciją!

P.S.

Tam tikros užuomenos apie naują funkcionalumą čia.

Rodyk draugams

Skaidrės iš pristatymo Intro to Big Data using Hadoop

Parašė Sergejus | 2012-05-22 12:31

Pagaliau pasibaigė mano pristatymų maratonas, paskutinis iš kurių sėkmingai praėjo Briuselyje. Žemiau galite rasti skaidres ir video iš mano pristatymo Introduction to Big Data using Hadoop.

 

Rodyk draugams

Lietuvos Agile diena–registracija prasidėjo

Parašė Sergejus | 2012-05-09 22:24

Kas dar nežino, prasidėjo registraciją į šių metų konferenciją Lietuvos Agile diena. Skirtingai negu Agile turas, joje visas dėmesys skiriamas vietiniai rinkai ir lokaliai patirčiai, kas visada yra labai naudinga. Pilną šių metų konferencijos dienotvarkę rasite oficialioje renginio svetainėje www.agilediena.lt. Šių metų naujovė - pranešimai net keturiomis temomis:

  • Agile ir valstybinis sektorius
  • visiems
  • komandinis darbas
  • techninė tematika

P.S.

Šiais metais dėl labai intensyvaus pristatymų ir kelionių grafiko atsisakiau skaityti pranešimą, bet būtinai ateisiu pasiklausyti kolegų ko ir jums linkiu!

Rodyk draugams

Greg Young ir Rinat Abdullin seminaras iš CQRS

Parašė Sergejus | 2011-10-30 18:51

Jau šį penktadienį, lapkričio 4 dieną Vilniuje vyks Greg Young ir Rinat Abdullin seminaras iš CQRS (Command Query Responsibility Segregation). Greg Young stovi prie šio šablono ištakų, tad manau klausimų dėl pranešėjų kompetentingumo nekils. Renginys yra mokamas (15 eurų), bet už juos gausite užkandžių ir alaus. Daugiau informacijos ir registracija – čia.

P.S. Kadangi pats tuo metu dalyvausiu hackathone, nueiti į seminarą nepavyks, bet tikrai rekomenduočiau sudalyvauti visiems kam aktualu didelių sistemų projektavimas bei kūrimas.

Rodyk draugams

Microsoft TechDay 2011 Lithuania

Parašė Sergejus | 2011-10-03 18:29

imageJau spalio 20 d. vyks ko gero didžiausia iki šiol Microsoft konferencija TechDay 2011 Lithuania. Jos metu galėsite pasirinkti daugiau nei iš 25 pranešimų 5-se skirtingose sekcijose! Konferencijoje aš darysiu pristatymą iš ASP.NET optimizavimo: “Optimizing ASP.NET application performance: tough but necessary”. Iki susitikimo TechDay 2011!

P.S. TechDay 2011 taipogi vyks Estijoje bei Latvijoje.

Rodyk draugams