Praeitoje dalyje parodžiau kaip sukonfigūruoti nuolatinį diegimą (angl. continuous deployment) į Windows Azure Web Sites iš Team Foundation Service. Šiandien noriu parodyti kaip tą patį padaryti iš Git.

Git – tai paskirstyta kodo versijų valdymo ir kontrolės sistema. Pagal paskirtį ji yra panaši į SVN ar Team Foundation Server Source Control, bet skirtingai negu minėtos sistemos, Git atskiria lokalų versijavimą nuo nutolusio. Tokiu būdu galima pirma saugoti visus pakeitimus lokaliai ir tik paskui išsaugoti juos nutolusiame serveryje.

Norėdami sukonfigūruoti nuolatinį diegimą iš Git į Windows Azure Web Sites:

 • Sukuriame naują Web saitą dotnetgroup
 • Naujai sukurtame Web saitę spaudžiame Set up Git publishing
  blog-1
 • Po kelių sekundžių matysite vaizdą, panašų į pateiktą žemiau
  blog-2
 • Išskleidžiame Push my local files to Windows Azure skiltį ir pagal pavyzdį kataloge, kuriame yra DotNetGroup išeities kodas inicializuojame naują Git repozitoriją, pridedame visus failus ir lokaliai išsaugome pakeitimus:
  blog-3
 • Patalpinus visą kodą į lokalią Git repozitoriją, pagal pavyzdį pridedame nutolusios Windows Azure Web Sites Git repozitorijos adresą bei išsaugome pakeitimus joje:
  blog-4
 • Windows Azure Web Sites surinks bei automatiškai sudiegs norimą Web aplikaciją ir viskas vienos push operacijos dėka!
  blog-5

Taip greitai ir paprastai mes sukonfigūravome nuolatinio diegimo procesą iš Git. Kitoje dalyje parodysiu kaip sukonfigūruoti nuolatinį diegimą į Windows Azure Web Sites iš GitHub bei CodePlex.

Patiko (0)

Rodyk draugams