Praeitoje dalyje parodžiau kaip sukonfigūruoti nuolatinį diegimą į Windows Azure Web Sites iš Git. Šiandien parodysiu kaip tą patį padaryti kai jūsų kodas talpinamas GitHub ar CodePlex.

Tik atsiradus nuolatinio diegimo į Windows Azure Web Sites iš Git galimybei, daugelis programuotojų paprašė ir nuolatinio diegimo iš GitHub galimybės. GitHub – tai populiariausias pasaulyje programavimo projektų talpinimo Web servisas, pasižymintis socialinio programavimo įrankiais virš Git. Prieš mėnesį Microsoft atnaujino Windows Azure Web Sites ir pristatė naują galimybę – nuolatinį diegimą iš GitHub ir CodePlex. CodePlex – tai Microsoft atviro kodo projektų talpinimo Web servisas, kodo versijavimui bei valdymui leidžiantis naudoti Team Foundation Server, SVN, Mercurial arba Git.

Norėdami sukonfigūruoti nuolatinį diegimą iš GitHub (ar CodePlex) į Windows Azure Web Sites:

 • Sukuriame naują Web saitą dotnetgroup
 • Naujai sukurtame Web saitę spaudžiame Set up Git publishing
 • Po Git repozitorijos inicializavimo, pasirinkite Deploy from my GitHub repository (atitinkamas punktas CodePlex projektui)
  blog-1
 • Pirmame žingsnyje spaudžiame Authorize Windows Azure, leidžiame Windows Azure prieiti prie mūsų projektų bei pasirinkame norimą projektą
  blog-2
 • Iš karto po susiejimo, Windows Azure Web Sites kreipsis į GitHub, nukopijuos kodą į lokalią Git repozitoriją, surinks Web aplikaciją bei ją sudiegs. Nuo šio momento, bet kuris pakeitimas GitHub inicijuos surinkimą bei diegimą į Windows Azure Web Sites!
  blog-3

Taip greitai ir paprastai mes sukonfigūravome nuolatinio diegimo procesą iš GitHub. Kitoje dalyje aptarsime Windows Azure Web Sites konfigūravimo galimybes.

Patiko (0)

Rodyk draugams